Bordspendyl 1800-tal

654900

BORDSPENDYL, 1800-tal, förgylld zink samt alabaster, höjd 40 inkl. sockel 40 cm

Saknar pendel

Klockor/Ur

Bordspendyl 1800-tal

Budhistorik (11 bud)
4982394
4981752
750
4976138
700
4975275
650
4975273
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.