Ulf Filipson - Löwe

654886

ULF FILIPSON - LÖWE (1921-1989): "Storforsen 2", signerad samt daterad 73, olja på panå, ca 62x42,5 cm

Fack 7

Ulf Filipson - Löwe

Budhistorik

2019-06-19 kl 20:40
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.