Thomas Swainson Croxford oljemålning

654879

THOMAS SWAINSON CROXFORD (1800-tal), kustmotiv, signerad T.S. Croxford, olja på pannå, ca 19 x 34 cm

Konst, Äldre måleri

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (6 bud)
4989928
550
4988888
500
4989441
450
4988888
4983708

Slutpris SEK:
550
54 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.