Thomas Swainson Croxford oljemålning

Föregående | Översikt | Nästa

654879

THOMAS SWAINSON CROXFORD (1800-tal), kustmotiv, signerad T.S. Croxford, olja på pannå, ca 19 x 34 cm

Konst, Äldre måleri

Makadamgatan 11, Helsingborg

654879 - Thomas Swainson Croxford oljemålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (1 bud)

4979601
2019-06-16 08:27:24

3 dagar kvar
Avslutas 2019-06-20
14:30   (15:30 )
AKTUELLT BUD SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 339 kr.