Nils Forsberg oljemålning

654796

NILS FORSBERG (1842-1934): "Sydfranskt landskap", signerad Nils Forsberg, olja på duk, ca 45 x 53 cm

Färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Makadamgatan 11, Helsingborg

Nils Forsberg oljemålning

Budhistorik (12 bud)
4984424
4988000
4984424
1 400
4987999
1 300
4984424

Slutpris SEK:
216 EUR, 240 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.