Miniatyrporträtt 1800-tal

Föregående | Översikt | Nästa

654790

MINIATYR, 1800-talets början, gouache på elfenben, porträtt föreställande Christina Charlotta Reutercrona, född Ulfsparre af Broxvik (1743-1827), monterad i träram, ramens storlek ca 15,5x13 cm

Konst, Äldre måleri, Diverse

Monter 29

654790 - Miniatyrporträtt 1800-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Miniatyrporträtt 1800-tal

Budhistorik (4 bud)

4979701
450
4979142
4978353
4977338

3 dagar kvar
Avslutas 2019-06-20
13:06   (14:06 )
AKTUELLT BUD SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.