Rölakanmatta signerad KP

654785

KERSTIN PERSSON, matta, rölakan, flätade fransar, signerad KP, ca 180 x 300 cm

Bruksslitage, några fläckar

Mattor/Textilier

Makadamgatan 11, Helsingborg

Rölakanmatta signerad KP

Budhistorik (11 bud)
4986120
1 900
4986405
1 800
4986120
1 700
4986298
1 600
4986120

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.