Byrå gustaviansk stil 1900-talets mitt

654764

BYRÅ, med marmorskiva, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, efter förlaga av Haupt, fanerad med olika träslag, intarsiadekor av flöjtspelande putto, höjd ca 80, 95 x 48 cm

Repor, märken

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (9 bud)
4990818
650
4990816
600
4990816
550
4990814
500
4990789
450

Slutpris SEK:
650
64 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.