Byrå gustaviansk stil 1900-talets mitt

Föregående | Översikt | Nästa

654764

BYRÅ, med marmorskiva, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, efter förlaga av Haupt, fanerad med olika träslag, intarsiadekor av flöjtspelande putto, höjd ca 80, 95 x 48 cm

Repor, märken

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Makadamgatan 11, Helsingborg

654764 - Byrå gustaviansk stil 1900-talets mitt
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (1 bud)

4980883
2019-06-16 17:02:04

17 timmar 28 minuter kvar
Avslutas 2019-06-20
21:20   (22:20 )
AKTUELLT BUD SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.