Miniatyrporträtt 1700-tal

Föregående | Översikt | Nästa

654752

MINIATYR, sekelskiftet 1700/1800, gouache på elfenben, porträtt av greve Carl Henrik von Hermansson (1756-1824), otydligt monogramsignerad, monterad i träram, ramens storlek ca 15,5x12,5 cm

Konst, Äldre måleri, Diverse

Monter 29

654752 - Miniatyrporträtt 1700-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Miniatyrporträtt 1700-tal

Budhistorik (8 bud)
4980597
1 700
4979703
1 600
4978016
4978015
1 300
4977713

3 dagar kvar
Avslutas 2019-06-20
10:42   (11:42 )
AKTUELLT BUD SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.