Vitrinskåp Louis XVI-stil

Föregående | Översikt | Nästa

654750

VITRINSKÅP, Louis XVI-stil, 1900-talets andra hälft, mahognyfanér med intarsiadekor, 3 hyllplan, höjd ca 140, 80 x 37 cm

List något lös på ett hyllplan, mindre repor

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Övriga möbler

Makadamgatan 11, Helsingborg

654750 - Vitrinskåp Louis XVI-stil
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Vitrinskåp Louis XVI-stil

Budhistorik (3 bud)

4977248
4980885
4977248

18 timmar 58 minuter kvar
Avslutas 2019-06-20
21:52   (22:52 )
AKTUELLT BUD SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.