Värjkäpp

654652

VÄRJKÄPP, klinga med etsad blånerad och förgylld dekor, förgylld mässingsknopp, längd 83 cm

Slitage, smärre skador.

Vapen/Medaljer

Rum 7

Värjkäpp

Budhistorik (22 bud)
4981526
3 800
4971433
3 600
4971433
3 200
4972270
4971433
2 400

Slutpris SEK:
3 800
373 EUR, 414 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.