Tissot Stylist damarmbandsur

 
 
 
Auktionsnr
654603
 
Beskrivning

TISSOT, damur, Stylist, pläterad, 1970-tal, manuell, plexiglas, integrerad länk, bredd 18, längd 160 mm


 
Kondition
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
 
Kategorier
Klockor/Ur
 
Visas
Magasin 5, Frihamnen, Stockholm
 
 
 
Tissot Stylist damarmbandsur
Klicka för att förstora bilden
 
 
 
Budhistorik 
 
Bud nr
Tid
Bud SEK
 
AUKTIONEN AVSLUTAD
2019-06-17 kl 20:10
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Bevakningspris ej uppnått
Utropspris SEK:
1 500
 
Transport
Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.
Läs mer om transporter.
 
Stockholms Auktionsverk Online
För att använda webbplatsen måste du godkänna att vi använder cookies.
 



OK