Dosa silver

Föregående | Översikt | Nästa

654587

KYRKDOSA med lock, silver, delvis förgylld, Adrian Lillja, Karlskrona 1863, lock med glas och bakomliggande målade blommor, oktagonal form med graverat hus med staket, höjd 3,5 cm, vikt ca 25,7 g

Bristningar och bucklor, målning med krackelyrer

Silver

Kundcenter

654587 - Dosa silver
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Dosa silver

Budhistorik (3 bud)

4980201
4980068
550
4978775
500

2 dagar kvar
Avslutas 2019-06-20
18:10   (19:10 )
AKTUELLT BUD SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.