Friedl Holzer-Kjellberg keramik skål

654508

FRIEDL HOLZER-KJELLBERG, skål, signerad F. H-Kj. Arabia, oxblodsröd glasyr. Diameter 20,5 cm, höjd 5 cm.

Slitage

Keramik/Porslin, Design

Södra kajen 14, Helsingfors

Budhistorik (5 bud)
Bud EUR
4988514
100
4988463
90
4988415
80
4988390
60
4976713
30

Slutpris EUR:
100
1 036 SEK, 114 USD
Utropspris EUR: