Bumling Ateljé Lyktan

Föregående | Översikt | Nästa

654423

ANDERS PEHRSON, "Bumling", taklampa, Ateljé Lyktan, vitlackerad, diameter 60 cm

Smärre slitage, repor, ej funktionstestad, raster med skador

Belysning, Taklampor

Makadamgatan 11, Helsingborg

654423 - Bumling Ateljé Lyktan
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Bumling Ateljé Lyktan

Budhistorik

3 dagar kvar
Avslutas 2019-06-20
13:04   (14:04 )
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.