M Pyk

654396

MADELEINE PYK (född 1934): Släkten i salongen, signerad Madeleine Pyk, 216/250, färglitografi, bladmått ca 56x65 cm

Oramad

Rum 9, Vagga 2

M Pyk
Budhistorik (4 bud)

4990090
450
4989226
4987224
4983791

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.