M Pyk

Föregående | Översikt | Nästa

654396

MADELEINE PYK (född 1934): Släkten i salongen, signerad Madeleine Pyk, 216/250, färglitografi, bladmått ca 56x65 cm

Oramad

Rum 9, Vagga 2

654396 - M Pyk
Din e-postadress

Fråga
Skicka
M Pyk
Budhistorik (2 bud)

4987224
2019-06-19 08:45:57
4983791
2019-06-17 19:45:39

12 timmar 31 minuter kvar
Avslutas 2019-06-20
15:30   (16:30 )
AKTUELLT BUD SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.