Fåtölj

654388

ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-talets första hälft, klädd i Josef Franks "Anakreon", sitthöjd ca 40, höjd 104 cm

Slitage, ställvist hårt, mindre skador på klädseln

Möbler, Fåtöljer

Rum 15

Fåtölj

Budhistorik (15 bud)
4988345
4988321
1 900
4987085
1 800
4982097
1 700
4984963
1 600

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.