Täcke 1700-tal

654384

TÄCKE, 1700-talets andra hälft, sidensatin, vaddstickat, broderad dekor av blomster, broderi huvudsakligen i schattersöm, ca 170x197 cm

Diverse, Mattor/Textilier

Täcke 1700-tal

Budhistorik (5 bud)
4981462
6 400
4981460
6 200
4977014
4 600
4973033
4971815

Slutpris SEK:
6 400
618 EUR, 701 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.