Tore Hultcrantz oljemålning

654360

TORE HULTCRANTZ (1923-1998): Sittande dam, signerad och daterad Hultcrantz 57 (ristad signatur), olja på pannå, ca 64x53 cm

Fack 3

Tore Hultcrantz oljemålning

Budhistorik (1 bud)

4988558
2019-06-19 21:23:37

2019-06-19 kl 21:26
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.