Oidentifierad konstnär oljemålning

654359

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Vintermotiv med kyrka, olja på duk, ca 80x120 cm

Dukskada

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (19 bud)
4988672
5 000
4988670
4 800
4988666
4 600
4988664
4 400
4988662
4 200

Slutpris SEK:
5 000
483 EUR, 548 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.