John Lewis Brown oljemålning

654357

JOHN LEWIS BROWN (Frankrike, 1829-1890): På väg till marknaden, signerad och daterad John Lewis Brown 1860, olja på duk fäst på pannå, 61x50 cm

John Lewis Brown oljemålning

Budhistorik (9 bud)
4987093
2 800
4988399
2 800
4987093
2 600
4988397
2 600
4987093
2 400

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.