Väggpendyl

654350

VÄGGPENDYL, rokokostil, 1900-tal, förgylld, skuren dekor, höjd ca 60 cm, nyckel medföljer

mindre slitage

Klockor/Ur, Väggklockor

Väggpendyl

Budhistorik (3 bud)

4986363
4980517
4973265

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.