JOHANNES FOERSON & PETER HIORT-LORENZEN, "EJ-70 R"

654296

JOHANNES FOERSON & PETER HIORT-LORENZEN, "EJ-70 R Partner" 1-par fåtöljer, Erik Jörgensen, Danmark 1900-talets slut, klädsel i ljusblå alcantara, stomme i borstad stål, återsnurr, sitthöjd ca 47 cm

Bruksslitage, nött klädsel med mindre fläckar

Möbler, Fåtöljer, Design

Rum 12

JOHANNES FOERSON & PETER HIORT-LORENZEN,

Budhistorik

2019-06-20 kl 18:18
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.