Orientmatta

654267

ORIENTMATTA, Afshar, antik, ca 182x134 cm

slitage, langetering med skador

Mattor/Textilier, Mattor/Textilier

Orientmatta

Budhistorik (25 bud)
4981527
4981521
4981521
1 800
4981400
1 700
4981400
1 400

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.