John Kindborg

653983

JOHN KINDBORG (1861-1907): Sjölandskap i skymningsljus, signerad och daterad Johan Kindborg 1906, olja på duk, ca 49x65 cm

Lagning

Konst, Äldre måleri

Rum 1

John Kindborg

Budhistorik (2 bud)

4973470
4969853

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.