Stolar

653962

STOLAR, 4 st., 1900-talets första hälft, skuren dekor, bemålade, sitthöjd 44 cm

Slitage

Möbler, Stolar

Rum 4

Stolar

Budhistorik (1 bud)

4983584
2019-06-17 18:17:57

2019-06-20 kl 20:42
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.