Stolar

Föregående | Översikt | Nästa

653962

STOLAR, 4 st., 1900-talets första hälft, skuren dekor, bemålade, sitthöjd 44 cm

Slitage

Möbler, Stolar

Rum 4

653962 - Stolar
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Stolar

Budhistorik

3 dagar kvar
Avslutas 2019-06-20
20:42   (21:42 )
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.