Katarina Sundkvist Zohari skulptur

653954

KATARINA SUNDKVIST ZOHARI (född 1966): Organisk skulptur, unik, glaserad keramik, förlossning, signerad och daterad K. Sundkvist Zohari -02, höjd ca 64, bredd ca 25 cm

PROVENIENS: Galleri Mårtenson & Persson.

Konst, Skulpturer, Keramik/Porslin, Nutida

Drottninggatan 36, Malmö

Budhistorik (2 bud)

4962397
4962396

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.