Soffbord Danmark 1960-tal

653948

SOFFBORD, dansk möbelproducent, 1960-tal, teak, utdragbara skivor på kortsidorna, höjd ca 47, 147x60 cm, etikettmärkt Danish Furniture Makers Control

Bruksslitage, vattenring

Möbler, Soffbord, sidobord

Baltzarsgatan 6, Malmö

Soffbord Danmark 1960-tal

Budhistorik (3 bud)

4972694
4971607
4963430

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.