Byrå

653935

BYRÅ, rokokostil, tidigt 1900-tal, fanerat med olika träslag, stenskiva, beslag i brons, höjd ca 81 cm, 100x50

Nyckel finns

Möbler, Skåp, byråer

Rum 7

Byrå

Budhistorik (11 bud)
4973448
1 700
4973399
1 600
4973398
4973396
4973259

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.