Bruno Karlsson oljemålning

653908

BRUNO KARLSSON (född 1927): Stockholmsvy, signerad och daterad Bruno Karlsson -74, olja på duk, ca 71x102 cm

Bruno Karlsson oljemålning

Budhistorik (22 bud)
4967426
1 600
4973514
1 600
4967426
4973512
1 400
4967426
1 300

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.