Mia Sandegård oljemålning

653907

MIA SANDEGÅRD: "Den blomstertid, olja på duk, signerad, ca 46x38 cm

Fack 8

Mia Sandegård oljemålning

Budhistorik (2 bud)

4973491
4965454

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.