Stanislaw Zoladz akvarell

653880

STANISLAW ZOLADZ (född 1952): Strandbild med stenar, signerad och daterad Zoladz -86, gouche, ca 14x18,5 cm

Fack 11

Stanislaw Zoladz akvarell

Budhistorik (11 bud)
4987069
850
4987436
4987069
750
4979165
700
4987068
700

Slutpris SEK:
850
83 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.