Knut Valinder oljemålning

Föregående | Översikt | Nästa

653879

KNUT VALINDER (1909-1987): Enkelbeckasin med ungar, signerad Knut Valinder, olja på duk, ca 35x55 cm

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 3

653879 - Knut Valinder oljemålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Knut Valinder oljemålning

Budhistorik (1 bud)

4978159
2019-06-15 14:54:42

2 dagar kvar
Avslutas 2019-06-20
15:24   (16:24 )
AKTUELLT BUD SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.