Beppe Wolgers oljemålning

653875

BEPPE WOLGERS (1928-1986): Skogslandskap, signerad och daterad Beppe Wolgers 75, olja på duk, 60x72 cm

Duklagning

Drottninggatan 36, Malmö

Beppe Wolgers oljemålning

Budhistorik (4 bud)

4973439
600
4973180
550
4972850
500
4968173

Slutpris SEK:
600
59 EUR, 65 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.