Lemania herrarmbandsur i stål

 
 
 
Auktionsnr
653839
 
Beskrivning

LEMANIA, armbandsur, stål, 1960-tal, manuell, plexiglas, datum, boettnr. 921-62, verknr. 1513024, cal 3065, diameter 35 mm


 
Kondition
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
 
Kategorier
Klockor/Ur, Fashion
 
Visas
Magasin 5, Frihamnen, Stockholm
Kundcenter
 
 
 
Lemania herrarmbandsur i stål
Klicka för att förstora bilden
 
 
 
Budhistorik (14 bud)
Bud nr
Tid
Bud SEK
4970688
2019-06-12 08:33:21
1 600
4964414
2019-06-09 11:50:38
1 500
4970685
2019-06-12 08:30:32
1 400
4964414
2019-06-09 11:50:38
1 300
4970680
2019-06-12 08:27:32
1 200
 * Ditt bud
 
AUKTIONEN AVSLUTAD
2019-06-13 kl 10:09
Slutpris SEK:
1 600
157 EUR, 174 USD
Utropspris SEK:
1 500
 
Transport
Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.
Läs mer om transporter.
 
Stockholms Auktionsverk Online
För att använda webbplatsen måste du godkänna att vi använder cookies.
 



OK