Segelbåtsmodell 1900-tal

653773

BÅTMODELL, 1900-talets andra hälft, s.k "Dhow", Persiska viken, arabisk segelfartyg, längd ca 180, höjd ca 120 cm

Nautica/Technica

Rum 21

Segelbåtsmodell 1900-tal

Budhistorik (2 bud)

4962850
4962849
500

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.