Bokhylla Funktionalism

653771

BOKHYLLA, bonad björk, 1930-tal, funkis, med glasfront, skjutbar, höjd ca 90, 115x26,5 cm

Smärre fanerskador

Möbler, Hyllor

Rum 12

Bokhylla Funktionalism

Budhistorik (19 bud)
4988280
1 800
4988306
1 700
4988280
1 600
4987186
4987186

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.