Chokladkopp med fat

653753

CHOKLADKOPP med fat, empire, 1800-tal, delvis förgylld, handmålad dekor med vapensköld, koppens höjd 12 inkl. hänkel, bordstallrik medföljer

Kopp med lagning

Keramik/Porslin

Monter 15

Chokladkopp med fat

Budhistorik (9 bud)
4973540
650
4973415
600
4973363
550
4972646
500
4972570
450

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.