Slagbord 17/1800-tal

653735

SLAGBORD, 17/800-tal, furu, höjd ca 86, 102x62, totallängd 197 cm

Sprickor, färgrester och ytskador

Möbler, Matbord

Rum 4

Slagbord 17/1800-tal

Budhistorik (3 bud)

4965353
4961879
700
4961877

Slutpris SEK:
98 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.