Serveringsvagn 1930/40-tal

653673

SERVERINGSVAGN, 1930/40-tal, björk, kromade detaljer, löstagbar bricka, höjd ca 64, 72x44 cm

Brukslitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 4

Serveringsvagn 1930/40-tal

Budhistorik (20 bud)
4974152
4974017
4973656
1 900
4972678
1 800
4973655
1 700

Slutpris SEK:
216 EUR, 240 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.