Skrivbord

653622

SKRIVBORD. 1960-tal, underrede med snedställda ben, lådor, teak, nyckel finns, höjd ca 76 samt 121x78 cm

Fanérskador, bruks och åldersrelaterat slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Övriga möbler

Rum 6

Skrivbord

Budhistorik (41 bud)
4972756
4 600
4972730
4 400
4967351
4 200
4972682
4967351
3 800

Slutpris SEK:
4 600
452 EUR, 501 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.