Piedestal

653605

PIEDESTAL, marmor, 1900-tal, höjd 109, skivans mått 28x28 cm

Nagg på sockel och skiva

Möbler, Övriga möbler

Rum 18

Piedestal

Budhistorik (42 bud)
4975812
6 800
4975810
6 600
4975807
6 400
4975806
6 200
4975804
6 000

Slutpris SEK:
6 800
668 EUR, 741 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.