Gungstol 1800-talets andra hälft

653560

GUNGSTOL, 1800-talets andra hälft, rotting, grönmålad, längd ca 125 cm

Slitage, smärre skador

Möbler, Stolar

Rum 6

Budhistorik (9 bud)
4973426
750
4973378
700
4973425
650
4973378
600
4973223
550

Slutpris SEK:
750
74 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.