Byrå 1800-tal

653537

BYRÅ, 1800-talets senare del, 4 lådor, gråmålad, draghandtag i gustavianskt stil mässing, höjd ca 87, 92x47 cm

Senare bemålning, nyckel saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 4

Byrå 1800-tal

Budhistorik (16 bud)
4971870
4970013
4967017
950
4967016
900
4967015
850

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.