Anna Palm

653524

ANNA PALM DE ROSA (1859-1924): Utsikt mot Kastellholmen, Stockholm, signerad Anna Palm Stockholm, akvarell på papper, 11x18 cm

Konst, Äldre måleri, Stockholmiana

Monter 14

Anna Palm

Budhistorik (15 bud)
4971155
8 000
4971153
7 000
4970840
6 000
4970586
4970585
1 400

Slutpris SEK:
8 000
772 EUR, 877 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.