Himmelsäng

653516

HIMMELSÄNG, gustaviansk stil, 1800/1900-tal, bemålad fur, bäddmått ca 79x174 cm, yttermått ca 84x180 cm, höjd ca 220 cm

PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne

slitage, omfattande renovering samt komplettering

Möbler, Övriga möbler

Makadamgatan 11, Helsingborg

Himmelsäng

Budhistorik (16 bud)
4971369
2 400
4971391
4971369
4971386
1 900
4971369
1 800

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.