Takkrona

653494

TAKKRONA, jugend, tidigt 1900-tal, 3 ljuspunkter, smide, kupor i glas, höjd ca 78 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, funktionen garanteras ej

Belysning, Taklampor

Rum 15

Takkrona

Budhistorik (17 bud)
4971641
4970858
4970761
950
4968436
900
4970760
900

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.